Porto
EN
صفحه اصلي > روابط عمومی > اخبار اختصاصی 

اخبار اختصاصی
مقیسه تاکید کرد:
حمایت از واحدهای کوچک تولید نوشت افزار ایرانی
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: ازواحدهای صنعتی و یا صنفی درزمینه تولید نوشت افزار و لوازم التحریر ایرانی حمایت می کنیم.
١٠:٤٠ - شنبه ١ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠متن خبر >>
معاون وزیرصنعت ،معدن و تجارت:
مناطق کمتر توسعه یافته از اولویت های صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک قرار گیرد
معاون وزیرصنعت ،معدن و تجارت تاکید کرد:مناطق محروم و کمتر توسعه یافته از اولویت های اصلی ارائه خدمات توسط صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک قرار گیرد.
١٣:٤٠ - سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠متن خبر >>
گزارش ویژه/
جایگاه صنایع کوچک در اقتصاد و نقش صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک
نقش صنایع کوچک در اقتصاد و جایگاه صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک در اقتصاد، بنگاههای کوچک و متوسط SME واحدهای تولیدی هستند که در مقیاس کوچک فعالیت می نمایند و در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه ، نقش مهمی در اشتغال، ارزش افزوده، صادرات و... دارد.
١٤:٤٩ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠متن خبر >>

نقش صنایع کوچک و متوسط در رشد اقتصادی
چالش‌های موجود در حوزه صنعت که به‌طور عمده نیز ناشی از شرایط نابسامان اقتصادی در یک دهه گذشته است، مسیر دشواری را پیش روی صنعتگران قرار داد. طبیعتا صنایع کوچک و متوسط نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نیاز به حمایت از این صنایع به عنوان موتور محرک صنعت واقتصاد در کشورمان به‌شدت احساس می‌شود.برای اثبات این ادعا بر آن شدیم تا در ابتدا به شرح حال و جایگاه صنایع کوچک و متوسط در دنیا و همچنین لزوم وجود صندوق‌های ضمانت صنایع کوچک به جهت فراهم آوردن موجبات توسعه سرمایه‌گذاری بخش غیردولتی و تضمین و تسهیل در اخذ تسهیلات بانکی به صنایع کوچک بپردازیم.
١٠:٢٥ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠متن خبر >>

نقش صنایع کوچک در اقتصاد
تولید به‌عنوان فرآیند تبدیل منابع و عوامل تولید به کالاها و خدمات مورد نیاز جامعه و اعضای آن یکی از کلیدی‌ترین موضوعات اقتصادی است. اساسا تولید خلق ارزش‌های اقتصادی مفید و مورد نیاز آحاد جامعه است. افزایش رفاه نیز عمدتا تابع افزایش تولید است، زیرا افزایش رفاه در افزایش درآمد سالانه تجلی می‌یابد و افزایش درآمد سالانه در گرو رشد تولید است و از آنجا که وضعیت تولید به لحاظ کمی، کیفی و ماهیت به وضعیت متغیرهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مرتبط و متناظر است روند وضعیت کمی و کیفی تولید انعکاس شرایط توسعه‌یافتگی کشور نیز هست.
١٠:٥٢ - يکشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠متن خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

 آدرس: تهران - خیابان خالداسلامبولی -خیابان هفتم - پلاک 15

تلفن : 02188553363
فکس : 88550740 - 021
پيامک: 02188553363


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک می باشد. | طراحی و اجرا توسط شرکت انفورماتیک آریانیک داده